Sıkça Sorulan Sorular

Sunucunun durumunu Discord’umuzda bulunan kişiler bölümünün en üst kısmından sunucunun durumunu gösteren botlardan öğrenebilirsiniz.

İlk öncelikle sunucunun durumunu kontrol edin. Eğer ki sunucu tarafında bir sorun yoksa Yetkili İletişim kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunucumuzda bulunan oynanış kurallarını ihlal ettiğinizden sunucudan uzaklaştırılırsınız. Banlandığınızda sizlere bir ban nedeni belirtilir. Bu yazıya sunucudan atıldığınzda veya sunucuya katılmaya çalıştığınızda ulaşabilirsiniz.
Örneğin: “Sebep: (GEN-1) │ Süre: 1g│ Discord: discord.gg/tvcsquad”

Bu kodlar kuralarımızın kısaltmalarıdır. Kuralların tamamını Genel Kurallar , Destek Kuralları , Araç Kuralları, SL Kuralları ve Discord Kuralları kanallarından öğrenebilirsiniz.

Sunucu yasaklamaları, sağlam temeller ve kanıtlarla desteklenerek yapılmaktadır. Eğer hatalı işlem uygulandığını düşünüyorsanız Sunucu 1 Destek veya Sunucu 2 Destek kanallarından ban itiraz açarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, yetkililerimizin kanıtları sizlerle paylaşma yükümlülüğü yoktur. Yetkililer gerekli gördüğü takdirde sizlerle kanıt paylaşacaklardır.

Yönetim İletişim ve Yetkili İletişim kanallarını kullanarak yetkili şikayet ticket’i oluşturabilirsiniz.

Eğer ki sunucumuza giriş yaparken çok uzun sıralar bekliyorsanız veya birileri sürekli önünüze geçiyorsa 2. sunucumuza giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Sunucumuza daha hızlı giriş yapmak için whitelist’e sahip olmanız gerekmektedir.

Whitelist sunucuya sıra beklemeden giriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir.

► Sunucumuza destek olarak whitelist sahibi olabilirsiniz. Detaylar için Destek Ol kanalına göz atın.
► Sabahları sunucumuzun seedlenmesine (dolmasına) yardımcı oluyorsanız seeder rolü ile whitelist alabilirsiniz. Seeder başvuru için Başvuru kanalını kullanabilirsiniz.
► Discord’umuzda bulunan klanlardan/takımlardan herhangi bir tanesine katılıp, bir klan oyuncusu olup, whitelist elde edebilirsiniz.

Doğrulanan ödemeler anında işleme alınır ve whitelistiniz her iki sunucuda da bir sonraki harita değişiminde tanımlanır.

Ödeme işlemleri sırasında yaşadığınız tüm sorunlar için Yetkili İletişim kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hit enter to search or ESC to close