Anti-Hile Bilgilendirme ve Sitenin Kullanım Amacı

tvcsquad.com web sitesi ve VETERAN COMMUNITY, Ligazone’a ait oyun sunucusu ve topluluk projesidir. Ligazone hakkında detaylı bilgi için lütfen www.ligazone.com web sitesini ziyaret edin.

tvcsquad.com internet sitesi metnin devamında “Site” olarak ifade edilecektir. Sitenin kullanım hakları, LIGAZONE BİLİŞİM VE ORGANİZASYON LTD.’e aittir

Bu bilgilendirme ve kullanım koşullarında, Sitenin Anti-Hile için kullandığı uygulamaların ve bilgisayar programlarının kullanım koşulları belirtilmektedir.

“MOSS ANTI-CHEAT”: “MOSS ANTİ-HİLE” olarak bilinen https://nohope.eu/ sitesinde yer alan bir uygulamadır ve belirtilen web sitesinin ve/veya web sitesinin registar ve/veya sahibinin ticari malıdır. Siteye ait olmayan üçüncü parti(taraf) uygulama, Site tarafından işletilmeyen ve/veya lisanslanmayan, bir ara yüz ve hile önlemek için yazılım sistemi, bilgisayar uygulamasıdır. Site, bilgisayar video oyunlarında hile yapılmasını önleme amacı ile bu uygulamayı kullanma, işleme amacı ve nedenlerini bu bilgilendirme metninde, kullanıcıya açıklamaktadır.

Bu bilgilendirme ve kullanım koşullarında uygulanacak ve tüm anti-hile yazılımının kullanımı üzerinden oluşacak bilgi ve verilerde Site Kullanıcısı, bu işlemde oluşturulan tüm verilerde, gönderildiği ve/veya raporlandığı anda Siteye de kullanım hakkı verir. Site hizmetlerinden faydalanmak için MOSS Anti-Hile uygulamasını kullanmadan önce aşağıdakileri dikkatlice okuyunuz. Bu kullanım koşulları kullanıcı ve Site (Şirket) ile arasındaki yasal, koruyucu ve bağlayıcı bir bilgilendirme ve kullanım koşulları oluşturulmuştur. [‘Kabul Ediyorum.’] düğmesini tıklayarak, bu kullanım koşullarını anladığınızı, imzaladığınızı belirtmiş ve bu bilgilendirme ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Site, MOSS Anti-Hile yazılımı ile kullanıcılara hizmet amaçlı yapılan oyunlarda ve/veya turnuvalarda hilelerinin tespit edilmesinin yanı sıra, Siteye ait şart ve koşullarının ihlal edilip edilmediğini tespit etmek için kullanılır. MOSS Anti-Hile yazılımı, ilgili bilgileri, kullanıcının cihazına bir ZIP dosyası oluşturarak kaydeder ve kullanıcı kendi rızası ile bu ZIP dosyasını hile tespiti amacı ile Siteye rapor eder.

Bu bilgilendirme ve kullanım koşullarının imzalanması ve/veya MOSS Anti-Hile’nin çalıştırılması, Sitede hile tespit amacı ile ve Site servisinde sunulan PC oyunlarında turnuvalara giriş koşuludur; Site her zaman mutlak takdirine bağlı olarak, böyle bir şartı empoze etme hakkını saklı tutar. Bu bilgilendirme ve kullanım koşulunu kabul ederek, kullanıcı, bu tür bilgilerin toplanmasını kabul eder ve bu bilgiler kişisel verileri oluşturabilir. Bu ve benzeri üçüncü taraf uygulamalardan kaynaklı olarak oluşan ve/veya oluşabilecek her türlü sorun ve/veya hasardan ve/veya kayıptan dolayı Site ve/veya tüm çalışanları sorumlulukları reddeder ve hiçbir yükümlülük kabul etmez.

 1. YORUMLAMA
  • Hile” Bu deyim için aşağıdaki tanım geçerlidir:

“Hile” Sitede sunulan oyun ve/veya turnuva oyuncularına karşı haksız ve/veya dürüst olmayan bir avantaj sağlamayı amaçlayan bir eylem anlamına gelir. Hizmette ve/veya oyun içinde diğer kullanıcılara karşı haksız rekabet ve/veya sitedeki bir hata ve/veya kusurdan yararlanmaya çalışıldığı durumlarda, Site şart ve koşullarının ihlal edildiğini gösterir. Site’nin makul görüşüne göre (tamamen kendi takdirine bağlı olarak) bu durum sportmenliğe ve/veya dürüstlüğe ve/veya dürüst e-spor oyununa aykırı bir eylemdir ve “hile” deyimi ise bu tanıma göre yorumlanacaktır.

 • “Hizmet” ve “Site” terimleri, Site Hüküm ve Koşullarında kendilerine verilen anlama gelecektir.
 • Bir “Kişi”, gerçek bir kişiyi ve/veya tüzel kişiliği ve/veya şirket dışı bir kişiyi içerir.
 • “Dahil” ve “Dahil Olmak Üzere” (veya benzeri) kelimeleri, bunlardan sonra “sınırlama olmaksızın” kelimelerinin olduğu kabul edilir.
 • “ZIP” bir dijital veri sıkıştırma ve arşivleme için kullanılan bilgisayar dosya formatı biçimidir.
 • Bu bilgilendirme ve kullanım koşulları ile Site şart ve koşuları veya Site gizlilik politikası arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, bu anlaşmanın şartları geçerli olacaktır.
 • MOSS ANTI-CHEAT(ANTİ-HİLE) Bilgisayar uygulaması, kullanıcıların Hile yapmasını engelleyen veya Site Hüküm ve Koşullarının ihlal edildiğini veya edilmediğini tespit etmek için üçüncü parti yazılım olarak kullandığı bir bilgisayar uygulamasıdır.
 1. MOSS ANTI-CHEAT KULLANIMI
  • Program, kullanıcı tarafından açıldığında çalışır ve kullanıcının Sitede yer alan PC video oyunlarına ve/veya turnuvalarına ve/veya maçlarına giriş yapılmasına site tarafından mücadeleye uygun olduğunu gösterir (Turnuva kurallarına uygun olduğu şekilde). MOSS ANTI-CHEAT uygulaması, kullanıcının cihazından oyun içi hile tespit amaçlı toplanan bilgileri analiz eder ve bu bilgileri kullanıcının cihazına bir ZIP dosyası oluşturur ve kaydeder. Toplanan bilgiler: Bu cihazı tanımlamak için gereken işlemler; Hile yapmak için kullanılabilecek cihaz üzerinde çalışan diğer işlemler (Hile destekli yazılım ve/veya oyunlara kötü amaçlı yazılım ve/veya cihaz etkileşimi dâhil, ekran görüntüleri vb işlemler); ve potansiyel Hile’yi gösterebilecek kullanıcı davranışlarını tespit etmek için kullanılır.
 • MOSS Anti-Hile yazılımı, ilgili bilgileri, kullanıcının cihazına bir ZIP dosyası oluşturarak kaydeder ve kullanıcı kendi rızası ile bu ZIP dosyasını hile tespiti amacı ile Site üzerinden katıldığı turnuva ve/veya turnuvalara ve/veya maçlara, karşılaşmalara rapor eder, Site tarafından atanmış turnuva yöneticileri ve/veya site yöneticileri ZIP dosyasını inceler ve kullanıcının turnuvadaki sıralamada konumunu veya durumunu onaylar.
 • Site, inceleme sonucunda ve/veya herhangi bir Hileden veya Hile tespiti kanaatinde ise ve/veya şüpheleniyorsa, Site, Hizmetlerinden ve/veya sitedeki kullanıcının hesabını sonlandırma ve/veya askıya alma ve/veya ödül hakkını geçersiz kılmasını içeren, Site Hüküm ve Koşulları kapsamındaki haklarından herhangi birini kulanabilir.
 • Site, MOSS Anti-Hile’nin bir bölümünü ve/veya tamamını askıya alabilir ve/veya durdurabilir. Herhangi bir değişiklik ise site içerisinde ve/veya tarafınıza bildirilecektir.
 1. DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN İŞLEMLER
  • KULLANICI TÜM ŞİFRELERİNİ VE BİLGİLERİNİ “VB” KESİNLİKLE GİZLİ TUTMALIDIR. MOSS UYGULAMASI HİLE TESBİTİ İÇİN BELLİ ARALIKLAR İLE BILGISAYARINIZDAN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMAKTADIR, ÖNEMLİ VE GİZLİ BİLGİLERİNİZİ MOSS UYGULAMASINI KAPATTIKTAN SONRA AÇMANIZI TAVSİYE EDERİZ. KATILDIĞINIZ KARŞILAŞMALARA AİT ZIP DOSYASINI SİTEYE RAPORLADIĞINIZDA ELDE EDİLEN KİŞİSEL BİLGİLER VE/VEYA VERİLER SİTE TARAFINDAN SADECE OYUNLARIN ADİL BİR ŞEKİLDE OYNANIP OYNANMADIĞINA İLİŞKİN KULLANILACAKTIR.
 • Kullanıcılar şunları yapmamalıdır:
  • MOSS Anti-Hile’yi değiştirme ve/veya kaynak kodunu değiştirme ve/veya ekleme ve/veya çıkarma yapma ve/veya tersine mühendislik yapma ve/veya kaynak kodunu türetmeye çalışma;
 • Herhangi bir üçüncü taraf yazılımı kullanan veya bir parçasını oluşturan veya değiştiren kullanıcılara 1.1’de açıklanmış olan “hile” tanımından sportmenliğe aykırı ve adil rekabete uygun olmayan davranış olarak kabul görecektir ve de Site Hüküm ve Koşulları kapsamındaki haklarından herhangi birini kullanabilir.
 1. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

“MOSS ANTİ-HİLE” olarak bilinen https://nohope.eu/ sitesinde yer alan bir uygulamadır ve belirtilen web sitesinin ticari malıdır.

 • Bu kullanımı koşulu boyunca ve Kullanıcının bu Anlaşmaya uymaya devam etmesine bağlı olarak,
 • Kullanıcı bu işlemde oluşturulan tüm veriler, gönderildiği veya raporlandığı anda Siteye de kullanım hakkı verir.
 • Kullanıcı, Site’deki, Hizmetlerden faydalanması için MOSS Anti-Hile’nin oluşturduğu ZIP dosyasının içinde bulunan ve gönderilen her türlü bilgiyi kullanmak için ve site içinde veya başka bir şekilde hile tespit etmek, önlemek ve verimini artırmak için gereken tüm hakların iznini verir.
 1. SORUMLULUKLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER
  • Taraflardan her biri, bu kullanım koşullarını girmek için tam yetki sahibi olduğunu ve uyacağını garanti eder.
 • Kullanıcı, aşağıdakileri garanti, temsil ve taahhüt eder;
  • Siteye sağlanan tüm bilgiler (MOSS Anti-Hile kullanımıyla sağlanan bilgiler dahil), doğru ve kesin olup yanıltıcı değildir ve güncel tutulacaktır;
 • Kullanıcı, MOSS Anti-Hile’in düzgün çalışmasını bozacak MOSS Anti-Hile’in işleyişine uygun olarak bilgiye erişmesini engelleyecek herhangi bir eylemde bulunmayacak veya bunu ihmal etmeyecektir;
 • Bu madde 5, Site’nin Kullanıcıya karşı tüm mali yükümlülüğünü ortaya koymaktadır:
 • Bu Sözleşme kapsamında veya bu Sözleşme ile bağlantılı olarak ortaya çıkan;
 • Kullanıcı tarafından yapılan herhangi bir kullanım ile ilgili olarak ve
 • Site ile ilgili olarak, herhangi bir hizmet için, belirli bir amaç için tatmin edici kalite ve uygunluk içeren tüm garantileri ve koşulları kullanımı ve bu tür kullanımların sonuçlarını reddeder.
 • Tüzük veya ortak yasalar da ima edilen tüm garantiler, beyanlar, koşullar ve diğer tüm şartlar, yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde bu Sözleşme’nin dışında tutulur.
 • İşbu sözleşmede Site Kesinlikle yükümlü ve sorumlu tutulamaz:
 • İşbu Sözleşmede ve/veya MOSS ANTI-HİLE’in veya benzeri uygulamalardan kaynaklanan;
 • MADDE 4’e tabi olarak Site, virüs veya diğer zararlı bileşenler bulunmadığına dair tüm garantileri reddeder.
 • Sözleşmenin 4 maddesine tabi olarak, Site haksız fiil (ihmal veya yasal görevin ihlali dahil), sözleşme, yanlış beyan (masum veya ihmalkar), tazmin veya herhangi bir masraf, hasar veya başka bir şekilde kaynaklanan giderlerden sorumlu olmayacaktır.
 • Madde 4’e tabi olarak, Site bu Sözleşme uyarınca ortaya çıkan özel, dolaylı veya dolaysız kayıp maliyetlerden, zararlardan, masraflardan veya herhangi bir gider/giderlerden sorumlu olmayacaktır.
 • Madde 5.4’e tabi olarak, Site’nin sözleşmedeki sorumluluğu veya başka bir şekilde bu Sözleşmede dahil herhangi bir mali ödeme ile sorumlu olmayacaktır.
 1. GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLER
  • Kullanıcı, bu Sözleşmeyi girerek aşağıdakileri kabul eder:
   • Hile tespit amacıyla kişisel verilerin işlenmesini kabul eder ve
 • Bu maddede, “Gizli Bilgiler”: MOSS ANTI-HİLE kullanımından elde edilen bilgiler anlamına gelir, MOSS ANTI-HİLE operasyonunda Bilgisayarınızdan elde edilen herhangi bir ekran görüntüsü vb.
 • Madde 3’de belirtildiği üzere, Kullanıcıya ait herhangi bir bilgi ve/veya gizli bilgi, ekran görüntüsü vb. MOSS ANTI-CHEAT https://nohope.eu/ sitesinde yayınlayabilir ve/veya belirtilen websitesinin yönettiği sosyal medya hesapları dahil, erişime açık internet “Kamuya açık” ortamında yayınlayabilir.
 • Site, kendi içerisinde Hile Yapmış olduğu kanıtlanan Kullanıcıların kimliğini açıklayabilir ve gerekli belgeleri site üzerinden ve/veya sosyal medya hesaplarından paylaşabilir.
 1. SÖZLEŞME FESHİ
  • Taraflardan her biri, karşı tarafa yazılı bildirimde bulunmak koşulu ile bu Sözleşmeyi derhal feshedebilir. Kullanıcılar bu fesh sonrası sitenin bu kullanım koşullarını kapsayan hizmetleri dışındaki diğer hizmetlerinden, Site’nin kendi takdirine bağlı olarak yararlananmaya devam edebilir.
 1. BİLDİRİMLER
  • Bu Sözleşme uyarınca Site tarafından verilmesi gereken tüm bildirimler sitede yayınlanacak. Bu Sözleşme kapsamında Kullanıcı tarafından verilmesi gereken tüm bildirimler, Site’nin [email protected] adresine e-posta ile veya Site içerisindeki ilgili alanlara gönderilecektir.
Hit enter to search or ESC to close